Ugrás a fő tartalomhoz
2026. szeptember 01. | Egyed
HIRDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
Miből élünk? - Minden válasz számít
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a...
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...

Családsegítő munkakör

Létrehozva: 2021. december 14.  |  Utoljára frissítve: 2021. december 14.

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Család-és Gyermekjóléti Központ Felsővárosi Alapszolgáltatási Csoport családsegítő munkakör betöltésére.


 

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

 

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő


A munkavégzés helye:
Heves megye, 3300 Eger, Kallómalom utca 88.


A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény 39.§-a , valamint a szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvény 64.-a szerinti feladatok ellátása.


Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

 

Pályázati feltételek:
• Főiskola, 15/1998. NM rendelet 2. számú melléklete szerinti,
• büntetlen előélet, magyar állampolgárság


A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolata, szakmai önéletrajz, motivációs levél,nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázati anyagot megismerhetik.


A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.


A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 2.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr.Szepesi Krisztina nyújt, a 307495279 -os telefonszámon

.
A pályázatok benyújtásának módja:
• Postai úton, a pályázatnak a Gyermekjóléti és Bölcsődei Igazgatóság címére történő megküldésével (3300 Eger, Arany János utca 20/a. ). vagy
• Elektronikus úton dr. Szepesi Krisztina részére a igazgatosag@gyermekjoleteger.hu E-mail címen keresztül
A pályázat elbírálásának határideje: 2022. január 7.

 



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!