Ugrás a fő tartalomhoz
2026. szeptember 02. | Rebekka
LAKOSSÁGI FÓRUM A HELYI AUTÓBUSZ-KÖZLEKEDÉSRŐL
Eger önkormányzata lakossági fórumot...
HIRDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
Miből élünk? - Minden válasz számít
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a...
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...

Könyvtáros

Létrehozva: 2017. január 10.  |  Utoljára frissítve: 2019. április 02.

Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet


Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár Gyűjteményszervezési csoport könyvtáros
munkakör betöltésére.


A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony


Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő


A munkavégzés helye:
Heves megye, 3300 Eger, Kossuth Lajos utca 16.


A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A könyvtárba érkező könyvekről és egyéb dokumentumokról – ezek formai ismertetőjegyei alapján – azonosításra alkalmas bibliográfiai leírásokat készít a könyvtár által használt integrált számítógépes rendszerben. Megállapítja a besorolási adatokat. Folyamatosan gondoskodik az adatbázisban a formai feltárás karbantartásáról, az egységes USMARC integrált bibliográfiai formátumnak való megfelelésről. Az adott dokumentum bibliográfiai rekordját ellátja a művek tartalma alapján megállapított tárgyszóval. A tárgyszavazás egységességét az adatbázisban való behasonlítással biztosítja. Ügyeleti beosztás szerint részt vesz az olvasószolgálati munkában.


Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.


Pályázati feltételek:
• Főiskola, könyvtáros informatikus,

 

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Egyetem, könyvtáros informatikus,
• Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga,
• könyvtári feldolgozó munkában - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
• Gyakorlott szintű Informatikai rendszerismeret,

 

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• Szakmai önéletrajz
• Motivációs levél
• Szakmai végzettséget igazoló okiratok másolata

 

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.


A pályázat benyújtásának határideje: 2017. január 31.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Tőzsér Istvánné nyújt, a +3636516428 -os telefonszámon.


A pályázatok benyújtásának módja:
• Postai úton, a pályázatnak a Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár címére történő megküldésével (3300 Eger, Kossuth Lajos utca 16. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 6/2017 , valamint a munkakör megnevezését: könyvtáros.

 

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. február 15.
A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
• www.brody.iif.hu - 2017. január 10.
• www.eger.hu - 2017. január 10.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.brody.iif.huhonlapon szerezhet.



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!