Ugrás a fő tartalomhoz
2026. szeptember 01. | Egyed
HIRDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
Miből élünk? - Minden válasz számít
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a...
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...

HIRDETMÉNY

Létrehozva: 2026. augusztus 31.  |  Utoljára frissítve: 2026. augusztus 31.

A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény (továbbiakban: Szabs. tv.) 89. § (5), (6) bekezdés alapján az alábbi hirdetményt teszem közzé: Farkas Katrin ellen az Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a fenti ügyiratszámon helyszíni bírság végrehajtási eljárást folytat. A hirdetmény kifüggesztésének napja: 2026.08.26.


Letölthető hirdetmény

 

Az eljáró hatóság megnevezése: Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága Az ügy száma: 10801-133/287/2026. HBV.

 

Eljárás alá vont személy neve: Farkas Katrin
utolsó ismert lakcíme 3300 Eger, József Attila u. 74.
utolsó ismert tartózkodási helye 3300 Eger, Csokonai Mihály u. 39.


Felhívom eljárás alá vont személy figyelmét, hogy az Egri Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a fenti számú ügyben előállítási költségről határozatot hozott, annak kézbesítése – mivel Farkas Katrin ismeretlen helyen tartózkodik – meghiúsult, postai kézbesítés nem lehetséges. Az eljárás alá vont személy vagy meghatalmazottja a határozatot a szabálysértési hatóságnál a 3300 Eger, Eszterházy tér 2. szám alatti címen átveheti.


Ügyfélfogadás:
hétfő 07.30-16.00 óra
kedd 07.30-16.00 óra
szerda 07.30-16.00 óra
csütörtök 07.30-16.00 óra
péntek 07.30-13.30 óra


Tájékoztatom, hogy a Szabs. tv. 89. § (6) bekezdés szerint a hirdetmény útján közölt döntést a hirdetmény kifüggesztéstől számított 15. napon kézbesítettnek kell tekinteni.
Tárgyi hirdetmény a szabálysértési hatóság és az Egri Önkormányzat hirdetőtábláján, valamint elektronikus tájékoztatásra szolgáló honlapon került közzétételre.

 

Eger, "időbélyegző szerint"


Öcsödi-Kiss Mónika r. hadnagy
mb. igazgatásrendészeti
osztályvezető

 

Cím: 3300 Eger Klapka Gy. u. 3.
Telefon: (36)522-111
e-mail: rk.eger@heves.police.hu KÉR azonosító: ORFK HEVES EG SZB

 

RZSNEO_3.90.200.460 (10801-8638.3843-SOEIHI-100738207-7085C2928600-8638.3854)

 

ZÁRADÉK
A dokumentum elektronikus aláírással hitelesített 10801-133/287-18/2026.HBV.



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!