Ugrás a fő tartalomhoz
2026. augusztus 31. | Erika
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...
MUTATJUK, MI TÖRTÉNIK EGER ÚTJAIN A KÖVETKEZŐ NAPOKBAN
Az elmúlt fél évszázad legnagyobb...

HIRDETMÉNY

Létrehozva: 2026. augusztus 31.  |  Utoljára frissítve: 2026. augusztus 31.

Jónás Adrien Mária kérelmezőnek - 1--1 agy Richárd kérelmezett Heni megelőző távoltartás indított eljárásban a bíróság a felperes kérelmére elrendelte az 8.Pld20.096/2026/7-I. szám alatti végzés hirdetményi kézbesítését, azzal hogy a hirdetményt tizenöt napra közzé kell tenni a bíróságok központi internetes honlapján a továbbiakban: bon.lap), valamint a címzett utolsó ismert belföldi lakóhelyén a polgármesteri vagy közös önkormányzati hivatal honlapján.


Letölthető hirdetmény

 

a) A honlapon történő közzététel napja: 2026.08.27

 

b) Az eljáró bíróság megnevezése: Pesti Központi Kerületi Bíróság

 

c) A bírósági ügyszám: 8.Pk.120.096/2026.


d) A címzett:
neve: Nagy Richárd
perbeli állása: kérelmezett
utolsó belföldi lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye:
3300 Eger, Árnyékszala u. 221.

 

e) A hirdetményi kézbesítés elrendelésének oka:
/ a fél tartózkodási helye ismeretlen és a fél számára a bírósági irat elektronikus úton sem kézbesíthető [Pp. 144. § (1) bekezdés a) pont]

 

A bíróság felhívja a figyelmet arra, hogy hirdetményi kézbesítés esetén az iratot- ha a bíróság másként nem rendelkezik- a hirdetménynek a honlapon történő közzétételétől számított tizenötödik napon kézbesítettnek kell tekinteni.

 

A címzett a kézbesítendő iratot a bíróság kezelöi.rodáján (1055 Budapest, Markó u. 25.IV. em. 496.) ügyfélfogadási időben 8:15 órától hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken 11:00 óráig, szerdán 15:30 óráig) átveheti.

 

Budapest, 2026. augusztus 27.

 

 

dr. Kőváriné dr. Dédesi Laura s.k.
bíró



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!