Ugrás a fő tartalomhoz
2026. augusztus 31. | Erika
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...
MUTATJUK, MI TÖRTÉNIK EGER ÚTJAIN A KÖVETKEZŐ NAPOKBAN
Az elmúlt fél évszázad legnagyobb...

Címkezelés 2017.2.félév

Létrehozva: 2017. augusztus 10.  |  Utoljára frissítve: 2019. április 02.

különös közzétételi lista


Letölthető dokumentum 

 

Letölthető dokumentum Dr. Frank Tivadar út 19

Letölthető dokumentum Zöldfa út 1/B és 2/C

Letölthető dokumentum Dr. Frank M 19

Letölthető dokumentum Kertész utca 121

Letölthető dokumentum Klapka György út 1

Letölthető dokumentum Mekcsey utca 2-4

Letölthető dokumentum Nagyváradi út 5/A

Letölthető dokumentum Tetemvár utca 32

Letölthető dokumentum Zöldfa utca 1/B-2/C

Letölthető dokumentum Vallon utca 27

Letölthető dokumentum Breznai utca 2-4

Letölthető dokumentum Czeglédy út 8

Letölthető dokumentum Csiky Sándor út 48-50

Letölthető dokumentum Gyóni S utca 5

Letölthető dokumentum Hatvani kapu tér 6.

Letölthető dokumentum Íj utca 6

Letölthető dokumentum Kistályai utca 235.

Letölthető dokumentum Knézich K út 1

Letölthető dokumentum Mikszáth K út 1-3

 Letölthető dokumentum Puki M 20-22

Letölthető dokumentum Szőlőcskepuszta 365

Letölthető dokumentum Deák F. utca 64

Letölthető dokumentum Mária utca 24

Letölthető dokumentum Kistályai út 353

Letölthető dokumentum Liszt F. út 2

Letölthető dokumentum Munkácsy út 14

Letölthető dokumentum Nagyváradi út 16

Letölthető dokumentum Rózsásdűlő 12

Letölthető dokumentum Sánc utca 10/A

Letölthető dokumentum Sugár István utca 26

Letölthető dokumentum Szépasszonyvölgy utca 42

Letölthető dokumentum Vincellér út 3

Letölthető dokumentum Vincellér út 5

Letölthető dokumentum Vincellér út 8/A

Letölthető dokumentum Szépasszonyvölgy utca 21421 hrsz

Letölthető dokumentum Almár telep 24296

Letölthető dokumentum Íj utca 29.

Letölthető dokumentum Cecey Éva utca 95

Letölthető dokumentum Donát utca 190/5 hrsz

Letölthető dokumentum Foglár utca 1

Letölthető dokumentum Csokonai út 61 ABCD

Letölthető dokumentum Kolozsvári út 20/A

Letölthető dokumentum Joó János utca 4

Letölthető dokumentum Mária utca 19

Letölthető dokumentum Régi Cifrakapu út 62/C

Letölthető dokumentum Töviskes tér 11

Letölthető dokumentum Ágas utca 4

Letölthető dokumentum Albert F utca 6. 2-3, 

Letölthető dokumentum Albert F utca 6. 3-3
Letölthető dokumentum Breznai Imre 21-23

Letölthető dokumentum Breznai Imre út 47

Letölthető dokumentum Cecey Éva út 66

Letölthető dokumentum Cecey Éva út 95

Letölthető dokumentum Görög út 1

Letölthető dokumentum Jókai út 4

Letölthető dokumentum Kertész út 21

Letölthető dokumentum Kertész út 36

Letölthető dokumentum Kis Merengő út 7

Letölthető dokumentum Liliom út 1

Letölthető dokumentum Madách út 6

Letölthető dokumentum Mária út 19

Letölthető dokumentum Menház út 77

Letölthető dokumentum Nagyrét út 7

Letölthető dokumentum Ostorosi út 11

Letölthető dokumentum Petőfi S út 5/A

Letölthető dokumentum Rákóczi út 143

Letölthető dokumentum Régi Cifrakapu út 62/C

Letölthető dokumentum Rövid utca 3

Letölthető dokumentum Töviskes tér 11

Letölthető dokumentum Vörösmarty út 77 fszt 2

Letölthető dokumentum Bercsényi út 54/A-D

Letölthető dokumentum Erdélyi Éva utca 4

Letölthető dokumentum Fazola utca 2/A

Letölthető dokumentum kertész út 151-153

Letölthető dokumentum II. Rákóczi F út 129/1

Letölthető dokumentum Kisasszony utca 33

Letölthető dokumentum Kistályai út 614/2

Letölthető dokumentum Kolozsvári út 45/A-B

Letölthető dokumentum Rózsa Károly út 21 fszt 1,2,3,4

Letölthető dokumentum Szederkényi Nándor út 68

Letölthető dokumentum Újsor út 54/A

Letölthető dokumentum Váci Mihály utca 98.

Letölthető dokumentum Almagyar úr 18. fszt 3

Letölthető dokumentum Bethlen Gábor út 38 fszt 4

Letölthető dokumentum Erdélyi Éva utca 5

Letölthető dokumentum Fadrusz utca 26/C

Letölthető dokumentum Kiseged dűlő 28358

Letölthető dokumentum Menház út 68/1 fszt 1-3

Letölthető dokumentum Szarvas Gábor út 5 fszt 5

Letölthető dokumentum Almár telep 24372

Letölthető dokumentum Apátfalfi út 12

Letölthető dokumentum árnyékszala utca 185

Letölthető dokumentum Balassi Bálint utca 8 II

Letölthető dokumentum Bercsényi M utca 53 II/8

Letölthető dokumentum Buzogány utca 13

Letölthető dokumentum Egészségház utca 27/A I lph. II/1

Letölthető dokumentum Érsek utca 9. fszt 1

Letölthető dokumentum Faiskola út 9

Letölthető dokumentum Hadnagy út 20 I/14

Letölthető dokumentum Hadnagy utca 32. III/8

Letölthető dokumentum Hatvani kapu tér 8 . II/11

Letölthető dokumentum Hevesy S utca 6

Letölthető dokumentum Lenkey udvar

Letölthető dokumentum Maklári utca 114

Letölthető dokumentum Balassi út 9

Letölthető dokumentum Barkóczi út 11/A és 11/B

Letölthető dokumentum Bitskey 2-4-6

Letölthető dokumentum Hadnagy utca 24

Letölthető dokumentum Kassai út 6/A és 6/B

Letölthető dokumentum Láyer út 5

Letölthető dokumentum Olasz utca 17

Letölthető dokumentum Tárkányi út 90/B

Letölthető dokumentum Wass Albert tér

Letölthető dokumentum II. Rákóczi F út 69. III/10

Letölthető dokumentum Ifjúság utca nevének megváltozása

Letölthető dokumentum Katona István tér 7-9. I61

Letölthető dokumentum Katona István tér 7-9 IV/4

Letölthető dokumentum Kenderföld dűlő 235/12

Letölthető dokumentum kertész utca 84. III/14

Letölthető dokumentum Kertész utca 166-168

Letölthető dokumentum Kisdelelő út 7 I/2

Letölthető dokumentum Kiskanda utca 14. fszt 1 és I/1

Letölthető dokumentum Lenkey János utca 4-6 tetőtér

Letölthető dokumentum Losonczi völgy 23078

Letölthető dokumentum Mátyás király utca 17. III/11

Letölthető dokumentum Mátyás király utca 83. 1. 2. 3. 4. ajtó

Letölthető dokumentum Mikszáth Kálmán utca 7. 9 . 11.

Letölthető dokumentum Petőfi Sándor utca 9. fszt 1 fszt 2. I. em 1

Letölthető dokumentum Remenyik Zsigmond utca 15. I/4

Letölthető dokumentum Szaicz Leó utca 2

Letölthető dokumentum Szépasszonyvölgy utca 2-2/B

Letölthető dokumentum Tetemvár utca  39. fszt 1 és fszt 2.

Letölthető dokumentum Tittel Pál utca 6 I/1

Letölthető dokumentum Tizeshonvéd utca 27. fszt 2

Letölthető dokumentum Vécseyvölgy utca 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!